O nas

Drukarnia Quick Print

Działamy na rynku usług reklamowych i poligraficznych wystarczająco długo by wiedzieć,  jak bardzo cenny jest Twój czas. Niezależnie, czy wykonujemy projekty graficzne, druk, piszemy aplikacje czy plan komunikacji marketingowej dla Twojej firmy – jesteśmy na Twoją wyłączność. Jasne ustalenia i praca z harmonogramem to nasze atuty! 

Mówi się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawdza się to u Nas w 99% przypadków. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin marketingu i kreacji. A jeśli nie jesteśmy w stanie wykonać zlecenia dając z siebie 100%? Po prostu się go nie podejmujemy.

Działamy z małymi i dużymi firmami. Zaprojektujemy ulotki dla małego sklepu oraz identyfikację wizualną dla korporacji. Wspieramy lokalny biznes i ciekawe inicjatywy. Skontaktuj się z nami, wiemy jak Ci pomóc.

WYBRANE REALIZACJE

Z przyjemnością przedstawimy Państwu wybrany zakres realizacji. Nasz zespół wykonał już niezliczoną ilość druków (ulotek, naklejek, broszur, opakowań, reklam zewnętrznych i wewnętrznych i wiele innych). Stworzyliśmy także wyjątkowe projekty graficzne dla wielu firm. Mamy również na swoim koncie kilkadziesiąt książek, setki katalogów i broszur produktowych, ale także torby, woblery, pudełka... Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Magazine folded to heart shape over white background
Children's colorful books.
iStock_000011010514Small
Zusammengerollte Zeitschrift
large format printer
ploter

Posiadamy park maszynowy pozwalający wykonywać zlecenia z zakresu druku wielkoformatowego, niskonakładowego druku cyfrowego oraz druku offsetowego. Nasz doświadczony zespól ludzi pracuje na Twoje zadowolenie.