druk wielkoformatowy

papier

oferujemy druk wszelkiego typu prac na papierach dedykowanych do druku wielkoformatowego tj. plansze, plakaty lub billboardy, drukowane na papierze blue back site.

folia

drukujemy na foliach samoprzylepnych błyszczących i matowych, zarówno długo, jak i krótkookresowych. Na powierzchnie płaskie polecamy folię monomeryczną, na nieregularne - folię wylewaną

siatka mesh

ten materiał PCV o strukturze siatki jest lekki, a przy tym bardzo wytrzymały na wiatr i inne warunki zewnętrzne. To idealny materiał do zadruku reklamowego na rusztowania i inne konstrukcje zewnętrzne.

baner

to najpopularniejsza forma reklamy zewnętrznej wykonana na winylowych materiałach, ze zgrzanymi brzegami i oczkami wzdłuż krawędzi umożliwiającymi łatwe zawieszanie oraz zdejmowanie.

folia One Way Vision

to folia do szyb oraz witryn o strukturze plastra miodu, a jej zaleta to efekt lustra weneckiego, tzn. widoczna z zewnątrz grafika, a z drugiej strony powierzchnia nieograniczająca widoczności.

folia adhezyjna

tam, gdzie należy dbać o powierzchnię i nie możemy użyć foli samoprzylepnej proponujemy folię bezklejową, przylegającą do ekranów, szkła i innych gładkich powierzchni.

potrzebujesz wyceny?

zadzwoń lub napisz, wykonamy indywidualną wycenę najszybciej, jak to będzie możliwe.